Hlavní stránka » 2008, Kia

Kia Soul Diva – automobil coby blyštivá kabelka

4 listopadu 2009 Žádný komentář

Kia Soul DivaKia Soul Diva byla představena stejně jako její „bratříčci“ (Burner a Searcher) na autosalonu v Ženevě roku 2008. Nový koncept Soul byl vytvořen pro mladé řidiče, kteří se chtějí odlišit od svého okolí. Každý z těchto 3 konceptů je zaměřen jiným směrem. Soul Diva je směrována k mladým extravagantním ženám, které chtějí mít svůj vůz jako svůj šperk.

Toto tvrzení podpořuje kombinace bílého laku na povrchu vozu a zlatých prvků jako kliky dveří, disky kol, boční lišta. Stejně tak luxusně vypadající interiér vozu vás nenechá chladným. Bílé čalounění interiéru, prošívaná kožená černá sedadla a samozřejmě použité zlaté prvky (rámečky reproduktorů, řadící páka apod.), které nemohou chybět, to vše podtrhuje zaměření na něžné pohlaví.

Nemůže samozřejmě chybět panaromatická střecha, která maximálně prosvětluje interiér. Neobvykle designovaná 19-ti palcová kola obutá do pneumatik (225/45) se stejným vzorem, který najdete na sedadlech tohoto vozu podtrhují celkový luxusní nádech vozu . Celý design tohoto expresivního vozu vytvořil tým designérů pod taktovkou Petera Schreyera.

Dodatek k 4. Dubnu 2010: Kia Soul Diva se dostane do sériové výroby pod jménem Kia Soul (více na Sériovky.cz).

Video

Komentáře k článku:

Zanech komentář, nebo trackback z tvé vlastní stránky. Můžeš také odebírat náš RSS kanál .

Buď slušný, piš čtivě, k tématu a žádný spam.

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.