Hlavní stránka » 2009, Kia

Asijská novinka- Kia No3

20 července 2009 Žádný komentář

Kia No3Na 79. Mezinárodním Autosalonu v Ženevě (Salon de l’Auto 2009) byla představena nová studie MPV vozidla Kia No 3 . Vůz se vyznačuje vzdušným designem který podrthuje celostřešní panoramatická prosklená plocha, avšak přesto vůz dostal do vínku dravý a sportovní vzhled který určitě zaujme. Tento 4045 mm dlouhý koncept je lakován v odstínu matné Titan Grey s výraznými bílými odrazy.

Výrazná mřížka chladiče ,velké světlomety a umístění loga Kia to vše je budoucím znakem všech vozů korejské automobilky . Koncept No 3 je koncipován jako sportovní městský vůz který nabízí prostorný interiér s luxusní nádechem díky použitým materiálům. Tuto konstelaci těchto tří prvků budeme pravděpodobně čím dál nacházet u vozů Kia.

Vůz díky svým velkým podběhům kol, krátkým převisům a 19-ti palcových litých kol (kombinující lesklé chromové a černé matné prvky) obutých do celoročních rychlostních pneumatik dává dojem dynamiky a kompaktnosti této studie. Také linie oken stoupající vzhůru směrem dozadu ukazuje nový svěží styl tohoto konceptu MPV vozu.

Kia č. 3 se svým dlouhým rozvorem (2615 mm) , kompaktní výškou (1600 mm) a šířkou (1760 mm) poskytuje pasažérům dostatek prostoru, stejně tak ergonomické rozdělení prvků v interiéru v kombinaci s lehce zvýšenou výší sedadel. Rozdělení zadních sedadel je samostatně nastavitelné. Panoramatická střecha se táhne od předního skla až k zadnímu spoileru dává pocit volnosti a zároveň působí velmi elegantně jako nepřerušovaný tok tónovaného skla.

Dodatek k 8. Březnu 2010: Kia No3 koncept se dostala do sériové výroby pod jménem Kia Venga (více na Sériovky.cz).

Video

Podobné články:

Komentáře k článku:

Zanech komentář, nebo trackback z tvé vlastní stránky. Můžeš také odebírat náš RSS kanál .

Buď slušný, piš čtivě, k tématu a žádný spam.

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.