Hlavní stránka » 2008, Kia

Asijský sporťák – Kia Koup

Žádný komentář

Kia KoupToto dvojdvéřové kupé bylo představeno na Mezinárodním Autosalonu v New Yourku 2008. Sportovní vzhled využívající uhlíkových vláken a černého chromu prý má ukazovat jakým směrem se bude Kia ubírat při vývoji nových vozu tohoto segmentu.

Při čelnímu pohledu na vůz nejvíc zaujmou LED světlomety a agresivně řezaná maska, která jen zvýrazňuje sporovní styl tohoto 4-místného vozu. Také pneumatiky o rozměrech 245/40 ZR19 v kombinaci s vrtanými brzdovými kotouči značky Brembo zajišťují dostatečný respekt u ostatních vozů.

Pohon tohoto konceptu Kia KOUP zajišťuje benzínový motor Theta II o zdvihovém objemu 2,0 litru, který dokáže vyvinout výkon až 290 k kterého dosahuje použitím twin turba a přímým vstřikováním benzínu (GDI). Nezávislé zavěšení přední nápravy se vzpěrami MCpherson v kombinaci s nezávislým dvojprvkovým zavěšením zadní nápravy v kombinaci se stabilizátory zajišťují sportovní jízdu v kombinaci s pohodlím.

Použití panoramaticky prosklené střechy vozu zajišťuje dostatečné osvětlení vozu,ale i o to sportovnější zážitek protože prosklená střecha evokuje dojem kokpitu tryskového letadla. Sedadla potažená černým čalouněním v kombinaci s silikonovými vložkami pro komfotnější jízdu.

Video

Komentáře k článku:

Zanech komentář, nebo trackback z tvé vlastní stránky. Můžeš také odebírat náš RSS kanál .

Buď slušný, piš čtivě, k tématu a žádný spam.

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.