Hlavní stránka » 2009, Kia

Kia Soulster – plážové vozítko

Žádný komentář

Kia SoulsterDvoudvéřový koncept Soulster byl vytvořen pro lidi kteří vyhledávají sportovní styl a zábavu. Tato studie vychází z nových vozů Kia soul jak už napovídá sám název. Oproti svým „sourozencům“ se odlišuje změněným nárazníkem a hlavně odnímatelnou střechou.

Jihokorejská automobilka Kia vybavila tento vůz přídavnými svetlomety s technologií LED které jsou umístěny v redesignovaném nárazníku. Také odnímatelná část střechy nad pasažéry, tak i nad zavazadlovým prostorem umocňuje význam volnomyšlenkářské studie pro lidi se sportovním zaměřením.

Interiér nabízí 4 samostatná sedadla a oproti svým bratříčkům z ředy Soul je zde předělaná palubní deska, která působí sportovnějším dojmem. Studie byla koncipována pro vyznavače surfu, kite-srufu a dalších freestylových sportů.

Kia Soulster která dává důraz na volný čas má na výběr pohonu z zážehového motoru o objemu 1.6 litrů CVVT s výkonem 91 kW nebo dieslovým agregátem o objemu 1,6 CRDi o výkonu 94 kW v kombinaci s turbem.

Video

Komentáře k článku:

Zanech komentář, nebo trackback z tvé vlastní stránky. Můžeš také odebírat náš RSS kanál .

Buď slušný, piš čtivě, k tématu a žádný spam.

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.