Hlavní stránka » 2007, Kia

Asijské SUV – Kia KND4

Žádný komentář

Kia KND 4Koncept s podivným názvem KND 4 měl svoji premiéru na autosalonu Soul Motor Show v roce 2007. Tento vůz se podle prohlášeních Kii nebude nikdy vyrábět, avšak je to nejspíš předobraz nových SUV vozů v portfoliu automobilky Kia která použije některé prvky například u následovníka oblíbeného vozu Kia Sportage.

Vůz je poháněn dieselovým motorem o zdvihovém objemu 2.2 l s variabilní geometrií turbodmychadla (VGT) a systémem automatického připojení pohonu všech kol ATT (Active Torque Transfer). Tento systém za jízdy po kluzké vozovce automaticky rozděluje točivý moment na kolo nebo kola s nejlepší trakcí,tak aby se dosáhlo nejlepší stability.

Parametry studie KND – 4 jako délka 4,5 metru, šířka 1,8 m a výška 1,6 m svědčí o tom, že tento vůz patří do kompaktních SUV , což také podtrhují 20-palcová litá kola o rozměrech 245/40 R20 a nízko-profilové pneumatiky. Světlomety obdařené technologií LED jsou v této době už standartem.

Celý vzhled této studie KND 4 vychází ze směru ‚Designology‚ (Design & Technology) který Kia znovuobnovila. Barevná kombinace jedovatě zeleného laku a v interiéru použité oranžové barvy jasně ukazuje ,že tento vůz byl projektován pro mladší generaci která vyžaduje osobitý styl. V futuristickém interiéru jsou použity například AMOLED displeje, které zajišťují vysoký kontrast a tenkost displeje nebo například Blue-Ray zábavný systém.

Video

Komentáře k článku:

Zanech komentář, nebo trackback z tvé vlastní stránky. Můžeš také odebírat náš RSS kanál .

Buď slušný, piš čtivě, k tématu a žádný spam.

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.